Ukeplan uke 38

Postet av Ullern Fotball den 15. Sep 2019

Uke 38

Kamp på mandag for lag 1, det er kampen som ikke ble spilt forrige onsdag pga Elveløpet.
Akademikamp mot BVH søndag kl 14.00 på Ullernbanen!


Utstyrsansvarlige i September 

De utstyrsansvarliges jobb blir i første omgang å rydde sammen alle baller, kjegler og vester etter treningen.

Baller

Max & Christian

Kristoffer Ler & Martinus


Vester

Emil & Tarald

Noah & Nityan


Kjegler

Amund & Even

Tobias & Sander


Ukens tema: Skape og utnytte overtall. 

  

Mandag

KL. 15:00 – 16.30 Trening for de som ikke spiller kamp.

Kl. 18.00 (Oppmøte 17.30) Kamp for lag 1 (Ullern 5 – G12 9er). Ullern – Kjelsås 2 på Ullernbanen.
 Tropp: Amund, Even, Ola, Erik, Emil, Loly, Max, Iver, Christian, Tarald, Lucas.

Dommeransvarlig: Max Oustad


Kl. 19.10 (Oppmøte 18.40) Kamp for lag 4 (Ullern 1 – G11 7er). Skeid – Ullern på Nordre Åsen kgress
Tropp: Sander, Tobias, Jacob L, Philip A, Bjørklund, Philip H, Nityan, Teodor, Jonathan, Albert, Matias

  

Tirsdag

Kl. 19.10 (Oppmøte 18.40) Kamp for lag 5 (Ullern 2 – G11 7er). Ullern – BMIL på Ullernbanen
 Tropp:
Mathias, Lukas J, Marcus, Eirik, Philip G, Mads T, Lars, Johan F, Emil, Oscar S, Sigurd, Leon.

Dommeransvarlig: Lukas J.

Kl. 19.00 A-laget møter Vålerenga 2 på CC Vest Arena. Muligens spiller også vår egen Felix Horn Myhre for VIF i denne kampen. Møt opp!

Onsdag

KL. 15:00-16:30 Trening for de som ikke spiller kamp.

Kl. 18.55 (Oppmøte 18.25) Kamp for lag 3 (Uller 7 – G12 9er) Frigg – Ullern på Tørteberg kgress.
 Tropp: Martin AØ, Kristian T, Strandbakken, Johan WJ, Noah, Heine, Aslak, Martinus, Francke, Adrian, Edvard T, Fredrik T.


Torsdag
 

Kl. 19.10 (Oppmøte 18.40) Kamp for lag 1 (Ullern 5 – G12 9er). Heming 2 – Ullern på Heming kgress.
 
Tropp: Amund, Ola, Erik, Emil, Loly, Max, Christian, Tarald, Lucas, Bernhard, Julian, Ler. 


Kl. 19.10 (Oppmøte 18.40) Kamp for lag 2 (Ullern 6 – G12 9er). Ullern – Kjelsås på Ullernbanen.
 Tropp: Johannes, Otto, Mateo, Joachim, Aksel AW, Tian, Aksel H, Thomas, Even, Orri, Rye.

Dommeransvarlig: Mateo Skindloe

 

Fredag

KL. 15:00-16:30 Trening.

 

Lørdag

Fri / Egentrening med ball.

 

Søndag 

Akademiliga mot BVH kl 14.00 på Ullernbanen (oppmøte 30 min før). 
De stiller med et lag denne gangen, så følgende spillere skal forsvare Ullerns ære:

Max, Loly, Even, Amund, Erik, William, Iver, Christian, Fjellman, Julian.

 


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc