CC Vest Cup

Postet av Ullern Fotball den 22. Mai 2019

Her er kampoppsettet og lagene til CC Vest Cup. Vi stiller opp som sagt med jevne lag.

Rop ut om dere savner noen i troppene, spesielt dere som ikke var påmeldt via TrueGroups.
 
 

Ved å trykke på denne linken finner dere de kamper og resultater. https://ullernccvestcup.cups.nu/2019/result/category/22311906



Oppmøte 20 min før første kamp.

Lørdag 


Ullern 1 (Pulje D)

Kl. 09.30 Ullern 1 – Heming 2 

Kl. 10.30 Ullern 1 - Fossum

Kl. 11.30 Ullern 1 – Ullern 2


Ullern 2 (Pulje D)

Kl. 09.30 Ullern 2 – Fossum 

Kl. 10.30 Ullern 2 – Heming 2

Kl. 11.30 Ullern 2 – Ullern 1


Ullern 3 (Pulje B)

Kl. 12.30 Ullern 3 – Stabæk 2 

Kl. 13.30 Ullern 3 – Heming

Kl. 14.30 Ullern 3 - Ready 


Ullern 4 (Pulje A)

Kl. 12.00 Ullern 4 – Heming 2

Kl. 13.00 Ullern 4 – Stabæk

Kl. 14.00 Ullern 4 – Lyn


Ullern 5 (Pulje C)

Kl. 12.00 Ullern 5 – Stabæk 3

Kl. 13.00 Ullern 5 – Heming Grindbakken

Kl. 14.00 Ullern 5 – Heming Svendstuen


Ullern 1: Tobias, Albert, Amund, Iver J, Erik, Loly, Marcus, Aksel H, Sander, Martin AØ, Kristian T. 

Ullern 2: Teodor, Emil, Otto, Ola, Even, Eimhjellen, Niclas, Andreas F, Edvard T, Nytian, Joachim.

Ullern 3: Johannes, Leon, Thomas, Ludwig, Bernhard, Julian, Flatmark, Orri, Aslak, Bjørklund, Oscar Schulstock.

Ullern 4: Henrik AØ, Lucas B, Oscar Strandbakken, Tian, Max, Kristoffer Ler, Lukas J, Fredrik T, Martinus, Thorin.

Ullern 5: Sigurd, Fjellman, Adrian, Rye, William, Tarald, Philip A, Johan WJ, Mateo, Jonathan.




Søndag


I 2007 klassen (nivå 2) manglet de ett lag for å fylle opp oppsettet sitt, derfor velger vi å bidra med et lag der. Laget vårt består av spillere som til vanlig spiller på lag 1, laget vårt på søndag heter forøvrig «Ullern ekstra»

Forståelse dersom dere har lagt planer tidligere for denne dagen, men send forfall så raskt som mulig!

Ved å trykke på denne linken finner dere de kamper og resultater. https://ullernccvestcup.cups.nu/2019/result/category/22311906


Oppmøte 15.30.


Ullern ekstra

Kl. 16.00 Ullern – Heming 3

Kl. 17.30 Ullern – ØHIL

Kl. 18.30 Ullern – Snarøya Lion

Sluttspill

Kl. 19.30 Ullern - ???


Ullern IF ekstra: Emil, Iver, Loly, Ola T, Eimhjellen, Max, Lucas, Tarald, Erik, Even, Bernhard, Tian, Fjellman, Kristoffer Ler, Amund. 



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc