Uke 35 - kamper for alle lag😁

Postet av Ullern Fotball den 23. Aug 2020

Huskeliste til alle treninger:

  • Fravær meldes seinest kl 12:00 den aktuelle dag
  • Vi er ferdig skiftet 100% klar med alt av eget utstyr på plass senest 10 min før økten starter
  • Vi trener i Ullernkolleksjonens bekledning
  • Vi har på oss jakke, ull- eller superundertøy, hals, hue og hansker når det er kaldt
  • Vi takker alltid for økten, uansett hvordan det har gått!

UKE 35

Mandag:

Trening (sats) kl 15:00 (14:50) på Gamlebanen for alle som ikkje skal spille kamp – Konkurranse, fotballsprinter, spill 9v9/7v7 + bevegelighet og samling

Kamp: Lag 5 borte mot Frigg kl 19:10 (oppmøte 18:40 på Frogner kunstgress 7’er B -Frognerveien 57, 0266 Oslo) Tropp: Albert M, Didrik H, Roberto MW, Vemund LO (keeper), Per AW, August AB, Ghalib K, Filip B, Victor J, Jakob SB, Halvor M

Tirsdag:

Basisprogrammet og/eller leker med ball

Keepertrening kl 14:15 – Jonas, Magnus, Vemund, Oscar + evt andre keeperemner!

Onsdag:

Trening (sats) kl 15:00 (14:50) på Gamlebanen for alle som ikkje skal spille kamp – Konkurranse, pasningsøvelse m/retning, spill 5v5

Kamp: Lag 4 borte mot Lommedalen kl 19:10 (oppmøte 18:40 på Lommedalen kunstgress nedre 9’er A - Skolegata 30, 1350 LOMMEDALEN. Tropp: Per HR, Scott GL, Aleander K, Petter L, Jayden SS, Fabian H, Thomas G, Gabriel S, Eirik G, Oscar I, Linus MK

Kamp: Lag 2 borte mot Kjelsås kl 19:10 (oppmøte 18:40 på Myrerfeltet 9’er A - Myrerskogvn. 12, 0495 OSLO) Tropp: Oscar HS, Erik MB, Jakob NSA, Christian FB, Arn A, Bastian M, Leon Z, Jesper SB, Martin KF, Edvard N, Edvard E

Kamp: Lag 1 hjemme mot Korsvoll kl 18:55 (oppmøte 18:25 på Ullern kunstgress gamlebanen). Tropp: Jonas LD, Markus L, Gustav S, Ferdinand SH, Christian V, Marius F, Sebastian S, Lyder BV, Jacob S, Nicholas VT, Jon AS, Andreas H

Dommeransvarlig: Knut Strandskogen

Torsdag:

Kamp: Lag 3 hjemme mot VASK kl 18:55 (oppmøte 18:25 på Ullern kunstgress gamlebanen). Tropp: Anders O, Adam L, Isak O, David U, Morten H, Markus OT, Andreas I, Mikkel KS, Filip P, Linus MK, Oscar I (keeper), Edvard N

Dommeransvarlig: Tron Ilaug

Basisprogrammet og/eller leker med ball

Fredag:

Trening (alle) kl 15:00 (14:50) på Gamlebanen – Konkurranse, 1v1/2v1/2v2/3v3, spill 9v9/7v7/5v5 + bevegelighet og samling

Lørdag:

Fri/egentrening

Søndag:

Fri/egentrening


“I think it’s important to have discipline and patience. You should focus on the goal and you should not let go of it, no matter what it is – and you should not listen to anyone who says you cannot do it. You just have to make up your mind, think about what you want to do and make sure you don’t lose the vision of your goal”

  • Felix Baumgartner (første mennesket til å bryte lydmuren uten motor)

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc