Uke 36: Spond som kanal nr. 1

Postet av Ullern Fotball den 29. Aug 2020

Som de flesteparten forhåpentligvis fikk med seg i løpet av forrige uke, har vi gått over til å bruke Spond mye mer enn tidligere. Det blir på mange måter vår kanal nummer 1, ved siden av ukeplanen (som vi kommer til å legge ut lenke til i Spond etter den er publisert og når endringer skjer). Derfor er det viktig at alle er med i Spond; om ikke, send meg ei melding. 

Ellers må jeg si det er veldig gøy å ha komme i gang igjen, og inn i den vante "serierytmen" med så mange kamper i alle retninger. Heia Ullern og kjør på videre!

Ukens tema: Lavt press og spill mot lavere press

Ukeplan TG3: Trener sammen med TG2 på onsdag.

Mandag

KAMP - Ljan vs Ullern 4 kl. 17:30 på Hallager kunstgress (oppmøte senest 17:00 på banen). Tropp: kalles inn på Spond.

*fin dag for basistrening overkropp/kjernemuskulatur for dem som spilte kamp dagen før

Tirsdag

KAMP - Ullern 3 vs Kjelsås kl. 20:15 på Ullern kunstgress 2 (oppmøte senest 19:45 på banen). Tropp: kalles inn på Spond.

KL. 16:30-18:00. Trening for TG1 på Hullebergmyra. Innhold: 

  • Oppvarming felles
  • Firkant
  • Possession: Vending av spill
  • Spilløvelse

*fin dag for basistrening overkropp/kjernemuskulatur 

Onsdag

KL. 16:30-18:00. Trening for TG2 og TG3 på Hullebergmyra. Innhold:

  • Firkant
  • Possession
  • Spill på så stor bane som mulig

KL. 16:30-18:00. Trening for TG1 på gamlebanenInnhold:

  • Oppvarming
  • 1v1
  • Spilløvelse

Torsdag

KL. 16:30-18:00. Trening for TG2 på gamlebanen. Innhold:

  • Oppvarming med ball
  • 1v1/2v2
  • Småbanespill (turnering)

*fin dag for basistrening bein etter trening/kamp

KAMP - Ullern 1 vs. Oppsal kl. 20:15 på CC Vest Arena (oppmøte senest kl. 19:35 på banen). Tropp: Matta, Jone, Steen, Elias, Peder, Seb, Lucas, Ludde, William, Markus, Sam

KL. 16:30-18:00. Trening for TG1 på Hulleberg. Innhold:

  • Oppvarming med ball
  • Firkant
  • Possession
  • Spill på så stor bane som mulig

Fredag

KL. 17:00-18:30. Trening for TG2 på gamlebanen. Innhold:

  • Oppvarming med ball
  • Possession
  • Spill på så stor bane som mulig

*fin dag for basistrening overkropp/kjernemuskulatur TG1

Lørdag

KL. 11:45-13:15. Trening for TG1 på CC Vest Arena. Innhold: 

  • Oppvarming felles
  • Firkant (liten)
  • Possession: 3+3 v 4 (midtbaneøvelsen)
  • Spilløvelse

KL. 13:30-15:00. Trening for TG2 på gamlebanen. Innhold:

  • Firkant
  • Spill på så stor bane som mulig
  • Konkurranser

*ikke fin dag for basistrening TG1 - ladd batteriene til søndag :)

Søndag

KAMP - Asker SKK vs. Ullern 2 kl. 11:00 på Risenga kunstgress (oppmøte 10:20 på banen). Tropp: Jan, Nico, Luca, Moe, Trym, Myhre, Joachim, Gaas, Ibrahim, Paul, Fredrik, Max, Simen, Hågå, Albert T

KAMP - Ullern 1 vs. Rustad kl. 18:30 på Rustad kunstgress (oppmøte senest kl. 17:50 på banen). Tropp: Matta, Lucas, Markus, Seb, Ludwig, Elias, Steen, Sam, Jone, William, Peder, Emil


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc