Ukeplan uke 24

Postet av Ullern Fotball den 7. Jun 2019

Uke 24


Bestum skole har markedsdag på onsdag mellom 14-18, derfor tilbyr vi trening tidlig den dagen. Alle 08 spillere er invitert til denne trening.
Treningen starter kl 10.00 og varer som vanlig ca 1.5 timer.

 

Akademikamp mot Snarøya på søndag. Snarøya klarer kun å stille med to lag, derfor ble det lagt ut to tropper 

 

Utstyrsansvarlige i Juni

 

De utstyrsansvarliges jobb blir i første omgang å rydde sammen alle baller, kjegler og vester etter treningen.

 

Baller

Erik & Max

Jakob L & Philip A


Vester

Eimhjellen & Emil

Orri & Francke


Kjegler

Tarald & Tian

Otto & Mads T

 

 

Ukens tema: Overgang F-A

 

 

Mandag

 

Kl. 18.40 (Oppmøte 18.00) Kamp for lag 1 (Ullern 5 – G12 9er). Lyn – Ullern på kringsjå kgress.
 Tropp:
 Loly, Emil, Lucas, Even, Eimhjellen, Tarald, Ola, Erik, Iver, Fjellman, Amund. 

 

Kl. 19.10 (Oppmøte 18.30) Kamp for lag 2 (Ullern 6 – G12 9er). BVH – Ullern på Rud kgress.
 Tropp:
Cedric, Johannes, Otto, Kristoffer Ler, Aksel AW, Mateo, Tian, Joachim, Edvard T, Aksel H, Fredrik T. 


 Egentrening med ball / Fri for alle som ikke spiller kamp.

 

 

Tirsdag

 

Kl. 18.00 (Oppmøte 17.30) Kamp for lag 5 (Ullern 2 – G11 7er). Korsvoll – Ullern på Korsvoll kgress.
 
Tropp: Mathias, Benjamin, Lukas J, Niclas, Askil, Marcus, Eirik, Philip G, Mads T, Lars, Johan F, Emil, Oscar S. 

 

Egentrening med ball / Fri

 

Onsdag

 

Kl. 10:00 -12.00: Trening for Bestum skole

Kl. 15.00-16.30: Trening.


Torsdag

 

Kl. 17.50 (Oppmøte 17.20) Kamp for lag 4 (Ullern 1 – G11 7er). Frigg – Ullern på Tørteberg kgress.
 
Tropp: Nytian, Martinus, Albert, Jonathan, Tobias, Urbanik, Philip H, Adrian.

 

 

Fredag

KL. 15:00-16:30 Trening.

 

Lørdag


A-laget

Ullern - Norild kl. 18.00 på CC Vest Arena.

 

Søndag

 

Kl. 15.30 (Oppmøte 30 min før)


Akademi kamp mot Snarøya på Ullernbanen.

Begge kamper spilles samtidig! 

 

Tropp lag 1: Ludwig, Amund, Emil, Eimhjellen, Tarald, Erik, Fjellman, Iver, William, Even.  

 

Dommeransvarlig: Alexander Loly

 

 

Tropp lag 2: Strandbakken, Aslak, Noah, Thomas, Orri, Jacob L, Henrik, Sander, Bjørklund, Rye, Heine, Noah, Martin AØ, Kristian T.

 

Dommeransvarlig: Johan Williams Johannessen




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc