Ukeplan uke 14 - Akademiliga lørdag 6. april

Postet av Ullern Fotball den 31. Mar 2019

Ukeplan Uke 14

Da er sesongen endelig i gang! 

Vi har gleden av å presentere Axel Herman Rørholt Lous som ny trener for TG3. Alt av forfall både til treninger og kamper sendes til Herman via FB eller sms (45163622).


 Vi har da meldt på 3 stk 9erlag i G12 og 2 stk 7erlag i G11. 

Ullern 5 (2. div) , Ullern 6 og Ullern 7 (begge i 3. div) – Spiller 9er fotball i G12 serien.

Ullern 1 (sats) og Ullern 2 (bredde) – Spiller 7er fotball i G11 serien. 

Seriekampene til de ulike lagene finner dere ved å trykke på aktivitetsplanen.

Mandag 1. April har vi felles bespisning for alle treningsgrupper i klubbhuset. Mer info på FB.


Utstyrsansvarlige i April

De utstyrsansvarliges jobb blir i første omgang å rydde sammen alle baller, kjegler og vester etter treningen.


Baller

TG1: Ludwig & Ola T

TG2: Sander & Tobias


 Vester

TG1: Fjellmann & Loly

TG2: Henrik & Nityan. 


Kjegler

TG1: Lucas & Kristoffer Ler

TG2: Martinus & Noah


Mandag

 KL. 15:00-16:30. Trening satsningsgrupper (TG1 & TG2)  + *breddegruppen

·        Oppvarming

·        Firkanter

 ·       Spill på så stor bane som mulig.

*Denne treningen for breddegruppen er som en «ekstraøkt» for dem som vil trene to ganger i uka.

Kl. 16:45 – 17:30. Bespising etter trening i klubbhuset for både sats og bredde. 


Tirsdag

KL. 19.10 (Oppmøte 18.30) Kamp for Ullern 1. Ullern – Frigg på Ullernbanen. Tropp: 

Sander, Martinus, Fredrik B, Phillip A, Jakob L, Nityan, Tobias, Mads T, Otto.


Kl. 19.10 (Oppmøte 18.30) Kamp for Ullern 2. Ullern – Korsvoll på Ullernbanen. Tropp: Alle i TG3. 


Onsdag

KL. 15:00-16:30 Trening satsningsgrupper (TG1 & TG2) og breddegruppe (TG3)

·        Oppvarming med ball 

·        Fotballsprinter / Avslutninger

·        Spill


Torsdag

Egentrening/fri


Fredag

KL. 15:00-16:30. Trening satsningsgrupper (TG1 & TG2)

·       Felles oppvarming

·        1v1/2v2

·        Spill på liten bane

·        Konkurranse


Lørdag

Akademiliga hos BVH - Adresse: Hauger skolevei 47, parkering ved klubbhuset.

Oppmøte senest 30 min før første kamp. 

Lag1:
Kl. 12:30: Ullern 1 - BVH.   Bane A
Kl. 13.30: Ullern 1 - Ready.   Bane D
Kl. 14.30: Ullern 1 - Holmen.   Bane B

Lag 2:
Kl. 12.30: Ullern 2- Røa.   Bane D
Kl. 13.00: Ullern 2 - Holmen 2.   Bane A
Kl. 14.30: Ullern 2 - Røa.   Bane A
Kl. 15.00: Ullern 2 - Holmen 2

Lag 3:
Kl. 13.00: Ullern 3 - Holmen 3.    Bane B
Kl. 14.00: Ullern 3 - Heming 2.   Bane B
Kl. 15:00: Ullern 3 - Heming 2.   Bane A

Lag 4:
Kl. 13.00: Ullern 4 - Heming 2.   Bane C
Kl. 13.30: Ullern 4 - Ready 2.   Bane A
Kl. 15.00: Ullern 4 - Ready 2.   Bane B


Lag 1: Ludwig, Erik, Fjellmann, Max O, Ola T, Loly, Eimhjellen, Emil, Tarald, Amund, William.

Lag 2 : Tian, Aksel AW, Ler, Julian, Bernhard, Mateo, Otto, Even, Cedric, Johannes. 

Lag 3: Francke, Joachim, Nityan, Johan, Martin AØ, Heine, Philip A, Martinus, Jacob L, Fredrik B. 

Lag 4: Oscar S, Sander, Orri, Aslak, Thomas, Mads T, Henrik, Tobias, Aksel H.


Søndag

Egentrening/fri





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc